Nabídka nemovitostí

Chalupa v Nízké Lhotě u obce Kámen, okres Pelhřimov

REZERVACE

 Nabízím k prodeji starší chalupu v Nízké Lhotě u hradu Kámen, okres Pelhřimov. Chalupa se nachází v krásné malé vesnici necelé dva kilometry od obce a hradu Kámen. Vesnice je mimo hlavní trasy, což z ní dělá velmi klidné místo ideální pro bydlení nebo rekreaci. Dům je ve stavu k rekonstrukci, což nabízí potenciálním kupujícím vytvořit si zde bydlení podle svých představ. V domě se nachází prostorná kuchyně, velká ložnice, malý pokojík, koupelna a spíž. Na půdě je možné vytvořit půdní vestavbu a tak si zvětšit obývací prostor. Před domem v uzavřeném dvoře se nachází příjemné zápraží, kde je možné posedět. Dvůr je zatravněný a roste se zde několik tújí a popínavých rostlin, které dvoru dodávají příjemný ráz. Na obytný dům navazují bývalá hospodářská stavení. Dvůr uzavírá prostorná průjezdná stodola. Ze stodoly se dostanete na zahradu. Zde je ještě kůlna a zděná garáž. Na zahradě o výměře 1886m2 roste několik ovocných stromů a je zde i studna, která je zdrojem vody pro dům. Chalupa se nachází v krásné přírodě a tudíž svým novým majitelům může nabídnout klid pro rekreaci nebo pro celoroční obývání. Obchod, školu, školku, poštu a restauraci najdete v 2km vzdálené obci Kámen. Zde je i zastávka autobusu, je tady dobré spojení s Táborem, Pelhřimovem nebo Pacovem. V okolí obce Nízká Lhota se nachází krásné lesy, které jistě nadchnout houbaře, je zde spoustu zajímavých turistických míst i mnoho možností pro cyklovýlety. Chalupa v Nízké Lhotě hledá nové majitele, kteří by jí vdechli nový život.

Zemědělská usedlost v Rodné u Mladé Vožice

PRODÁNO

 Nabízím k prodeji bývalou zemědělskou usedlost v Rodné u Mladé Vožice, okres Tábor. V obytné části se nachází velká kuchyně, ložnice a koupelna s WC. Na půdě lze vybudovat půdní vestavbu. Do domu je zavedená elektřina. Voda je z veřejného vodovodu nebo z vlastní studny. Kanalizace je řešena septikem. Topení v obytné části je na tuhá paliva - buďto kamna nebo kotel na tuhá paliva, který je umístěn v kuchyni. Na obytnou část navazuje hospodářská část - chlévy s klenutými stropy. Naproti přes prostorný zatravněný dvůr se nachází stodola s garáží. Na dvoře je vyhrazené místo pro zeleninovou zahrádku, skleník a výběh pro slepice. Ke stavení patří dvě velké zahrady a předzahrádka. Celková plocha pozemku je 4893m2. Dům lze využít k trvalému bydlení nebo k rekreaci. Díky stájím a velkým zahradám je zde možné chovat koně. Rodná se nachází 7km od Mladé Vožice. Obec je obklopená lesy a celkově působí jako horská vesnice. Na nemovitosti neváznou žádné dluhy ani práva třetích osob. Pokud chcete řešit koupi hypotékou, zajistím Vám ji.  

Garáž nedaleko centra Tábora

PRODÁNO

Nabízím k prodeji garáž nedaleko centra Tábora. Garáž má zastavěnou plochu 18m2. Výhodou je, že má suterén. Zde se nachází dílna a samostatný sklep. Do garáže je zavedená elektřina. Od centra Tábora je vzdálená cca 300m. Lze využít k parkování nebo ke komerčním účelům. 

Cena 410.000,-Kč

Vřesce u Ratibořských Hor, okres Tábor

PRODÁNO

Nabízím k prodeji starší rodinný dům ve Vřescích u Ratibořských Hor, okres Tábor. Dům je přízemní. Uvnitř se nachází obytná kuchyně, ložnice, pokoj, koupelna a spíž. Topení je řešené kamny v každé místnosti, voda je studniční, elektřina 220/380V. Na dům navazuje bývalá stáj se vstupem na půdu, dále je kůlna na dřevo. Dvůr uzavírá velká průjezdná stodola, kde je i sklep. Za stodolou se nachází velká zahrada. Před domem je zahrada s několika ovocnými stromy. Celková plocha pozemku 1894m2. Dům se nachází v původním stavu. Je vhodný k rekreaci nebo po úpravách k trvalému bydlení. Obec Vřesce je na hlavní trase mezi Táborem a Mladou Vožicí. Je zde velmi dobré autobusové spojení. Ratibořské Hory, kde se nachází škola, školka, obchody, lékaři, restaurace a sportoviště jsou vzdálené 2km. Na domě neváznou žádná zástavní práva, dluhy ani práva třetích osob. Pomohu Vám zajistit financování koupě nemovitosti. Prohlídky jsou možné i o víkendech.  

Rodinný dům Maršov u Malšic, okres Tábor

PRODÁNO

860.000,-Kč

Skvělá nabídka pro lidi, kteří se nebojí renovovat a rekonstruovat. Nabízím k prodeji rodinný dům v Maršově u Malšic, okres Tábor. Dům je ve stavu k rekonstrukci. Obytná část je po rekonstrukci vnějšího pláště - nová střecha, plastová okna a fasáda. Zde s trochou šikovnosti a umu si můžete vytvořit krásné bydlení. Tato část je vyklizená a připravená pro Vaše šikovné ruce a kreativitu. K domu náleží staré stavení se stájemi, kde je uloženo mnoho věcí, které můžete využít. Uzavřený dvůr tvoří stodola plná dřeva a chlévy. Do domu je zavedená voda, elektřina 220/380V. Na nemovitosti neváznou žádné zástavy ani práva třetích osob. Přijeďte se podívat, zda tento dům může být výzvou pro Vaši šikovnost a budoucí domov nebo chalupu.