Nabídka nemovitostí

Pozemky Hartvíkov

REZERVACE

Nabízím k prodeji louky na dohled od obce Hartvíkov, okres Tíbr. Jedná se celkem o tři parcely v katastru Hartvíkov a Oblajovice. Jedna z parcel v minulosti byla rybníkem, je zde možné rybník opět vybudovat, protože přes pozemek protéká potok. Další z parcel stojí maringotka. Louky jsou kousek od lesa v krásné přírodě a cca 300m od silnice mezi Hartvíkovem a Domamyšlí. V současné době jsou louky pronajaty místnímu zemědělskému družstvu, které má za povinnost je udržovat. 

Cena 120.000,-Kč

Bývalý statek Čenkov u Malšic, okres Tábor

Exkluzivně nabízím k prodeji bývalou zemědělskou usedlost v Čenkově u Malšic, okres Tábor. Nemovitost se nachází v klidné vesnici na návsi. Jedná se u uzavřený statek s prostorným travnatým dvorem a velkou zahradou za domem i vedle domu. Vstup do dvora je možné menšími vrátky a dvěma bránami. V přední části nemovitosti se nachází obytná část. Ta prošla počátkem 90. let zdařilou rekonstrukcí. Z prostorné předsíně je vstup do spíže, WC a pak do obývacího pokoje, který je spojený s kuchyní. Na stropě jsou přiznané dřevěné trámy. Kuchyně je částečně otevřená do obývacího pokoje díky barovému pultu, je zde dostatek pracovní plochy. V přízemí obytné části je ještě koupelna s vanou. Je zde umístěn i bojler a pračka. Do patra vedou krásné dřevěné schody, které ústí do prostorné haly, kde je na míru vyrobené sezení s výhledem ven díky střešním arkýřům. Zde je i oddělená prosklenými dveřmi lodžie. Vlevo od haly se nachází pokoj, může sloužit jako dětský pokoj, je velmi prostorný a slunný díky arkýřovým oknům. Je zde na míru vyrobený nábytek, který poskytuje spoustu úložného prostoru aniž by umenšoval prostor pokoje. Vpravo haly se nachází samostatné WC, koupelna s vanou a dále ložnice. Ložnice stejně jako pokoj je prostorná, světlá a vybavená nábytkem na míru. Na obytnou část navazuje tzv. vejminek. Je zde předsíň, samostatné WC, maličká koupelna se sprchou, místnost, kde je vše připraveno pro zařízení kuchyně. Z předsíně je vstup i do velkého pokoje s dřevěnou podlahou, je světlý díky oknům na obou stranách pokoje. Na vejminek navazuje prostorná dvougaráž s čerpadlem. Dále je další garáž, kůlna na dřevo a velká stodola. Vedle vstupu do dvora je malý zděný domek. V suterénu se nachází sklep s přípojkou veřejného vodovodu. Přízemí domku je nízké a slouží jako sklad, v podkroví domu leze vybudovat pracovnu apod. Z boku domku se nachází sklad, kde je i technika pro bazén. Dvůr uzavírá poslední stavení – bývalý chlév s členěním pro dobytek. V podkroví chléva je prostorný seník. Na velkém travnatém dvoře se nachází bazén. Vedle domu je prostor, který je v katastru nemovitostí označen jako vodní plocha. Býval zde malý rybníček, který lze obnovit. Celkově je nemovitost v dobrém technickém stavu s ohledem na její stáří. Je zde zavedená elektřina, veřejná kanalizace, přípojka vodovodu, voda se používá z vlastní studny. Celková plocha pozemku je 3219m2. Nemovitost lze využít k bydlení nebo rekreaci, ale také i k podnikání buď jako penzion, místo na pořádání svateb nebo jako řemeslnou dílnu. Je zde mnoho prostoru a velký potenciál. Jak již výše bylo uvedeno, nachází se v klidné a malebné vesnici, kde se nachází vyhlášená restaurace a bowling. Je zde dobré autobusové i vlakové spojení s Malšicemi, Táborem a Bechyní. Do Malšich je to cca 2km, zde je většina občanské vybavenosti – škola, školka, obchody, lékař, restaurace, služby, sportoviště, knihovna. Veškerá občanská vybavenost je jinak v Táboře a Bechyni. 

Cena 5.990.000,-Kč

Zděný byt 2+1 v osobním vlastnictví v Mladé Vožici, okres Tábor

PRODÁNO

Nabízím k prodeji byt 2+1 v Mladé Vožici, okres Tábor. Byt se nachází v klidné lokalitě Ml. Vožice, v dvoupatrovém zděném bytovém domě. Bytový dům byl zateplen. Byt je v osobním vlastnictví, o výměře 53,7m2. Z prostorné předsíně je vstup do kuchyně, kde se nachází kuchyňská linka, elektrický sporák, lednice a rohová jídelní sestava. V prostorné koupelně je umyvadlo, vana, pračka, bojler a WC. Vpravo od vstupu do bytu je ložnice s balkonem a na ni navazuje obývací pokoj, kde je výstup pro kamna. V byt je vytápěn elektřinou, ale je možné topit pomocí krbových kamen. V samotném bytovém domě je pouze 5 bytů, je udržovaný a klidný. Nachází se v klidné lokalitě Mladé Vožice s hezkým výhledem do krajiny. Vedle domu jsou sportoviště – tělocvična, bazén, fotbalové hřiště. Cca 200m od domu je obchod a zastávka autobusu. V Mladé Vožici je veškerá občanská vybavenost – lékařské středisko, škola, školka, městský úřad, knihovna, obchody, restaurace, sportoviště, turistické i běžkařské stezky, lyžařský vlek atd. Město Mladá Vožice nabízí i pracovní příležitosti a dobré spojení s Táborem, Vlašimí a Pacovem. 

Cena 1.850.000,- Kč

Byt 2+1 v osobním vlastnictví v Sezimově Ústí II.

Prodej pozastaven

Exkluzivně nabízím k prodeji byt 2+1 v Sezimově Ústí II., okres Tábor. Byt se nachází v prvním patře rekonstruovaného panelového domu bez výtahu. Výměra bytu je 62m2 a je v osobním vlastnictví. Byt prošel na přelomu roku 2021 až 2022 kompletní rekonstrukcí - nové rozvody inženýrských sítí, kompletní a velmi zdařilá rekonstrukce koupelny a WC, krásné plovoucí podlahy, nové štuky, dveře a futra. V bytě jsou i plastová okna, dům je zateplený. Výhodou bytu je prostorná komora a balkon. V kuchyni je instalovaná nová prostorná kuchyňská linka. Koupelna je prostorná s velkým sprchovým koutem, je zde vše připraveno pro pračku a případně pro sušičku i lze koupelnu dozařídit o úložné prostory. Místnosti v bytě jsou světlé a prostorné. Byt je ve stavu k nastěhování. K bytu náleží i prostorný sklep. Dalším benefitem k bytu je možnost si vytvořit za domem malou zahrádku. Poloha bytového domu je kousek od centra Sezimova Ústí. Je zde veškerá občanská vybavenost, pracovní příležitosti, výborné zázemí pro děti a mládež, sportovní vyžití a především klidná lokalita.  

Cena 3.880.000,-Kč

Rodinný dům v Týně nad Vltavou

PRODÁNO

Exkluzivně nabízím k prodeji rodinný dům v Týně nad Vltavou, okres České Budějovice. Dům se nachází 300m od centra města v klidné části, mimo zátopovou oblast. Výhodou domu je uzavřený dvůr, který nabízí svým obyvatelům soukromí a klid. V přízemí domu se nachází místnost dříve využívaná jako prádelna, kotelna, technická místnost a také prostorná vstupní hala odkud vede schodiště do prvního patra, které je obytné. První patrem prochází chodba, ze které jsou vstupy do všech místnosti. Obytný interiér je laděný do stylu provance. Obytnou část tvoří samostatná kuchyně, prostorný obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj a pokoj, který slouží jako pracovna a šatna. Do obytného patra je vstup z druhé strany domu. Dalším bonusem domu je veliká a vysoká půda, kterou lze přeměnit v obytné podkroví. Většina oken v domě má krásný výhled na město. Na dům navazují dvě garáže a menší domek, kde se nachází zrekonstruovaná koupelna a dvě obytné místnosti. Je zde připraven prostor pro schodiště na půdu, kde lze vytvořit další prostory k bydlení. Domy jsou v uzavřeném dvoře, kde je přístřešek, kde lze vytvořit příjemnou terasu, prostor pro zeleninovou zahrádku, dále prostor, kde je jediný strom v nemovitosti a vše doplňuje velká garáž pro dvě auta. Dům díky své poloze ve městě lze využít k bydlení pro více generační rodinu. Nebo jej můžete využít k bydlení i podnikání pod jednou střechou. Dům můžete využít i jen k podnikání jako sídlo firmy, nebo jako penzion i jinak. Na domě neváznou žádná zástavní práva, ani dluhy nebo práva třetích osob. Týn nad Vltavou disponuje plnou občanskou vybaveností. Město se nachází 30km od Český Budějovic, 30km od Tábora a 30km do Písku.  

Cena 5.990.000,-Kč

Chalupa v Prasetíně, okres Tábor

PRODÁNO

Nabízím k prodeji typickou jihočeskou chalupu v Prasetíně, okres Tábor. Chalupa se nachází v klidné malebné vesnici mimo hlavní silnici mezi Táborem a Pelhřimovem. V domě se nachází prostorná kuchyně zařízená ve stylu našich babiček. Na kuchyni navazuje prostorný světlý obývací pokoj s výhledem do zahrady. V domě se nachází prostorná koupelna s brutarem a ohřev teplé vody, komora, WC a místnost, kde je v současné době slouží jako sklad. Na obytnou část navazuje prostorná stodola se vstupem na půdu. Na půdě je možné vytvořit půdní vestavbu. Dům je částečně podsklepen. Do domu je zavedena elektřina, veřejný vodovod, odpadní voda je svedená do vlastní žumpy. K domu patří velká, rovinatá zahrada s několika vzrostlými stromy. Celková výměra pozemku je 2369m2. Prasetím je klidná tichá obec v blízkosti hlavního silničního tahu mezi Táborem a Pelhřimovem. Nejbližší plná občanská vybavenost - škola, školka, obchod, lékař, restaurace, pošta a vlakové nádraží je v 5km vzdálené Obratani nebo 8km vzdáleném Chýnově.  

Cena 2 290 000,-Kč

Pozemek s obytnou maringotkou v Dražicích, okres Tábor

PRODÁNO

Nabízím k prodeji pozemek s obytnou maringotkou v Dražicích, okres Tábor. Pozemek se nachází na okraji obce cca 300m od centra. Pozemek je situovaný ve svahu. Rostou tu ovocné stromy i jehličnany. Živé ploty po obou stranách parcely zajišťují klid a soukromí od svých sousedů. Na pozemku stojí trvale maringotka, na kterou mají majitelé všechna povolení. Maringotka skýtá veškeré pohodlí jako například chata. Je zde plnohodnotná kuchyně se sporákem na plyn, koupelna s bojlerem. Maringotka je napojena na elektřinu. Voda lze čerpat ze studny nebo je možné se napojit na veřejný vodovod. U vstupu do maringotky majitelé postavili prostornou terasu s výhledem na Dražice. Pozemek doplňuje ještě menší dřevěná bouda, kde je uloženo zahradní nářadí. Celková výměra pozemku je 334m2. Pozemek lze využít i k výstavbě rodinného domu. V obci Dražice se nachází veškerá občanská vybavenost, vzdálenost do Tábora je 8km. Je zde dobré autobusové spojení.  

Cena 799.000,-Kč

Cena 4.499.000,-Kč

Pozemek s chatou v Klokotech, Tábor

PRODÁNO

Nabízím k prodeji chatu se zahradou v chatové kolonii v městské části Klokoty, obec Tábor. Výměra pozemku je 370m2, zahrada má svažitý charakter, je využívaná k pěstování zeleniny. Součástí zahrady je prostorný skleník. V dolní části zahrady se nachází malá chata o jedné místnosti, která je využívaná k odpočinku nebo při krátkodobé nepřízni počasí, a prostorem pro zahradní nářadí. Do chaty je zavedená elektřina. Na pozemku je užitková voda i pitná voda. Součástí zahrady je pět ovocných stromů. Za plotem zahrady se nachází les, který se svažuje k řece Lužnici. Chata s pozemkem se nachází v chatové kolonii a součástí prodeje je i podíl na společných přístupových cestách. Chata je ve velmi klidné lokalitě nedaleko se nachází kaplička Panny Marie Klokotské, klokotský klášter, občanská vybavenost - zastávka MHD, obchody, nemocnice jsou ve vzdálenosti cca 10min chůze. Chata bude k dispozici nejpozději do konce listopadu.  

Cena 699.000,-Kč

Chalupa v Nízké Lhotě u obce Kámen, okres Pelhřimov

PRODÁNO

 Nabízím k prodeji starší chalupu v Nízké Lhotě u hradu Kámen, okres Pelhřimov. Chalupa se nachází v krásné malé vesnici necelé dva kilometry od obce a hradu Kámen. Vesnice je mimo hlavní trasy, což z ní dělá velmi klidné místo ideální pro bydlení nebo rekreaci. Dům je ve stavu k rekonstrukci, což nabízí potenciálním kupujícím vytvořit si zde bydlení podle svých představ. V domě se nachází prostorná kuchyně, velká ložnice, malý pokojík, koupelna a spíž. Na půdě je možné vytvořit půdní vestavbu a tak si zvětšit obývací prostor. Před domem v uzavřeném dvoře se nachází příjemné zápraží, kde je možné posedět. Dvůr je zatravněný a roste se zde několik tújí a popínavých rostlin, které dvoru dodávají příjemný ráz. Na obytný dům navazují bývalá hospodářská stavení. Dvůr uzavírá prostorná průjezdná stodola. Ze stodoly se dostanete na zahradu. Zde je ještě kůlna a zděná garáž. Na zahradě o výměře 1886m2 roste několik ovocných stromů a je zde i studna, která je zdrojem vody pro dům. Chalupa se nachází v krásné přírodě a tudíž svým novým majitelům může nabídnout klid pro rekreaci nebo pro celoroční obývání. Obchod, školu, školku, poštu a restauraci najdete v 2km vzdálené obci Kámen. Zde je i zastávka autobusu, je tady dobré spojení s Táborem, Pelhřimovem nebo Pacovem. V okolí obce Nízká Lhota se nachází krásné lesy, které jistě nadchnout houbaře, je zde spoustu zajímavých turistických míst i mnoho možností pro cyklovýlety. Chalupa v Nízké Lhotě hledá nové majitele, kteří by jí vdechli nový život.

Zemědělská usedlost v Rodné u Mladé Vožice

PRODÁNO

 Nabízím k prodeji bývalou zemědělskou usedlost v Rodné u Mladé Vožice, okres Tábor. V obytné části se nachází velká kuchyně, ložnice a koupelna s WC. Na půdě lze vybudovat půdní vestavbu. Do domu je zavedená elektřina. Voda je z veřejného vodovodu nebo z vlastní studny. Kanalizace je řešena septikem. Topení v obytné části je na tuhá paliva - buďto kamna nebo kotel na tuhá paliva, který je umístěn v kuchyni. Na obytnou část navazuje hospodářská část - chlévy s klenutými stropy. Naproti přes prostorný zatravněný dvůr se nachází stodola s garáží. Na dvoře je vyhrazené místo pro zeleninovou zahrádku, skleník a výběh pro slepice. Ke stavení patří dvě velké zahrady a předzahrádka. Celková plocha pozemku je 4893m2. Dům lze využít k trvalému bydlení nebo k rekreaci. Díky stájím a velkým zahradám je zde možné chovat koně. Rodná se nachází 7km od Mladé Vožice. Obec je obklopená lesy a celkově působí jako horská vesnice. Na nemovitosti neváznou žádné dluhy ani práva třetích osob. Pokud chcete řešit koupi hypotékou, zajistím Vám ji.  

Garáž nedaleko centra Tábora

PRODÁNO

Nabízím k prodeji garáž nedaleko centra Tábora. Garáž má zastavěnou plochu 18m2. Výhodou je, že má suterén. Zde se nachází dílna a samostatný sklep. Do garáže je zavedená elektřina. Od centra Tábora je vzdálená cca 300m. Lze využít k parkování nebo ke komerčním účelům. 

Cena 410.000,-Kč

Vřesce u Ratibořských Hor, okres Tábor

PRODÁNO

Nabízím k prodeji starší rodinný dům ve Vřescích u Ratibořských Hor, okres Tábor. Dům je přízemní. Uvnitř se nachází obytná kuchyně, ložnice, pokoj, koupelna a spíž. Topení je řešené kamny v každé místnosti, voda je studniční, elektřina 220/380V. Na dům navazuje bývalá stáj se vstupem na půdu, dále je kůlna na dřevo. Dvůr uzavírá velká průjezdná stodola, kde je i sklep. Za stodolou se nachází velká zahrada. Před domem je zahrada s několika ovocnými stromy. Celková plocha pozemku 1894m2. Dům se nachází v původním stavu. Je vhodný k rekreaci nebo po úpravách k trvalému bydlení. Obec Vřesce je na hlavní trase mezi Táborem a Mladou Vožicí. Je zde velmi dobré autobusové spojení. Ratibořské Hory, kde se nachází škola, školka, obchody, lékaři, restaurace a sportoviště jsou vzdálené 2km. Na domě neváznou žádná zástavní práva, dluhy ani práva třetích osob. Pomohu Vám zajistit financování koupě nemovitosti. Prohlídky jsou možné i o víkendech.  

Rodinný dům Maršov u Malšic, okres Tábor

PRODÁNO

860.000,-Kč

Skvělá nabídka pro lidi, kteří se nebojí renovovat a rekonstruovat. Nabízím k prodeji rodinný dům v Maršově u Malšic, okres Tábor. Dům je ve stavu k rekonstrukci. Obytná část je po rekonstrukci vnějšího pláště - nová střecha, plastová okna a fasáda. Zde s trochou šikovnosti a umu si můžete vytvořit krásné bydlení. Tato část je vyklizená a připravená pro Vaše šikovné ruce a kreativitu. K domu náleží staré stavení se stájemi, kde je uloženo mnoho věcí, které můžete využít. Uzavřený dvůr tvoří stodola plná dřeva a chlévy. Do domu je zavedená voda, elektřina 220/380V. Na nemovitosti neváznou žádné zástavy ani práva třetích osob. Přijeďte se podívat, zda tento dům může být výzvou pro Vaši šikovnost a budoucí domov nebo chalupu.