Nabídka nemovitostí

Pozemek s obytnou maringotkou v Dražicích, okres Tábor

Nabízím k prodeji pozemek s obytnou maringotkou v Dražicích, okres Tábor. Pozemek se nachází na okraji obce cca 300m od centra. Pozemek je situovaný ve svahu. Rostou tu ovocné stromy i jehličnany. Živé ploty po obou stranách parcely zajišťují klid a soukromí od svých sousedů. Na pozemku stojí trvale maringotka, na kterou mají majitelé všechna povolení. Maringotka skýtá veškeré pohodlí jako například chata. Je zde plnohodnotná kuchyně se sporákem na plyn, koupelna s bojlerem. Maringotka je napojena na elektřinu. Voda lze čerpat ze studny nebo je možné se napojit na veřejný vodovod. U vstupu do maringotky majitelé postavili prostornou terasu s výhledem na Dražice. Pozemek doplňuje ještě menší dřevěná bouda, kde je uloženo zahradní nářadí. Celková výměra pozemku je 334m2. Pozemek lze využít i k výstavbě rodinného domu. V obci Dražice se nachází veškerá občanská vybavenost, vzdálenost do Tábora je 8km. Je zde dobré autobusové spojení.  

Cena 799.000,-Kč

Rodinný dům v Týně nad Vltavou 

Exkluzivně nabízím k prodeji rodinný dům v Týně nad Vltavou, okres České Budějovice. Dům je po částečné rekonstrukci. V přízemí obytné části domu je kotelna, velká místnost a prostorná předsíň. První patro domu je obytné, nachází se zde stylová kuchyně, koupelna s rohovou vanou, obývací pokoj a tři ložnice. Z prvního patra je samostatný vchod do ulice nad domem. Na obytný dům navazuje prostorná garáž a další nemovitost, kde je možné vybudovat další obytné místnosti popřípadě samostatný byt. Dál je součástí nemovitosti další garáž, vjezd do ní je z ulice. Celou nemovitost doplňuje uzavřený dvůr, kde se nachází starší pergola. Část dvora byla využívaná jako zahrada. Do domu je zavedená elektřina, vodovod, kanalizace, plus teplovod. Dům se nachází mimo záplavovou oblast v klidné části města cca 400m od náměstí. Dům lze využívat k bydlení pro jednu rodinu nebo jako dvougenerační dům, kde by obě rodiny měly naprosté soukromí. Dům je možné využívat jak k bydlení, tak k podnikání například jako penzion, Týn nad Vltavou spolu s řekou Lužnicí nabízí mnoho možností pro turistiku a cykloturistiku nebo vodní sporty. Díky garážím lze objekt využít k podnikání v autoservisu nebo pneuservisu. Město Týn nad Vltavou disponuje plnou občanskou vybaveností. Ideální je i přímé spojení s Českými Budějovicemi, Táborem nebo Pískem.  

Cena 4.499.000,-Kč

Pozemek s chatou v Klokotech, Tábor

PRODÁNO

Nabízím k prodeji chatu se zahradou v chatové kolonii v městské části Klokoty, obec Tábor. Výměra pozemku je 370m2, zahrada má svažitý charakter, je využívaná k pěstování zeleniny. Součástí zahrady je prostorný skleník. V dolní části zahrady se nachází malá chata o jedné místnosti, která je využívaná k odpočinku nebo při krátkodobé nepřízni počasí, a prostorem pro zahradní nářadí. Do chaty je zavedená elektřina. Na pozemku je užitková voda i pitná voda. Součástí zahrady je pět ovocných stromů. Za plotem zahrady se nachází les, který se svažuje k řece Lužnici. Chata s pozemkem se nachází v chatové kolonii a součástí prodeje je i podíl na společných přístupových cestách. Chata je ve velmi klidné lokalitě nedaleko se nachází kaplička Panny Marie Klokotské, klokotský klášter, občanská vybavenost - zastávka MHD, obchody, nemocnice jsou ve vzdálenosti cca 10min chůze. Chata bude k dispozici nejpozději do konce listopadu.  

Cena 699.000,-Kč

Chalupa v Nízké Lhotě u obce Kámen, okres Pelhřimov

PRODÁNO

 Nabízím k prodeji starší chalupu v Nízké Lhotě u hradu Kámen, okres Pelhřimov. Chalupa se nachází v krásné malé vesnici necelé dva kilometry od obce a hradu Kámen. Vesnice je mimo hlavní trasy, což z ní dělá velmi klidné místo ideální pro bydlení nebo rekreaci. Dům je ve stavu k rekonstrukci, což nabízí potenciálním kupujícím vytvořit si zde bydlení podle svých představ. V domě se nachází prostorná kuchyně, velká ložnice, malý pokojík, koupelna a spíž. Na půdě je možné vytvořit půdní vestavbu a tak si zvětšit obývací prostor. Před domem v uzavřeném dvoře se nachází příjemné zápraží, kde je možné posedět. Dvůr je zatravněný a roste se zde několik tújí a popínavých rostlin, které dvoru dodávají příjemný ráz. Na obytný dům navazují bývalá hospodářská stavení. Dvůr uzavírá prostorná průjezdná stodola. Ze stodoly se dostanete na zahradu. Zde je ještě kůlna a zděná garáž. Na zahradě o výměře 1886m2 roste několik ovocných stromů a je zde i studna, která je zdrojem vody pro dům. Chalupa se nachází v krásné přírodě a tudíž svým novým majitelům může nabídnout klid pro rekreaci nebo pro celoroční obývání. Obchod, školu, školku, poštu a restauraci najdete v 2km vzdálené obci Kámen. Zde je i zastávka autobusu, je tady dobré spojení s Táborem, Pelhřimovem nebo Pacovem. V okolí obce Nízká Lhota se nachází krásné lesy, které jistě nadchnout houbaře, je zde spoustu zajímavých turistických míst i mnoho možností pro cyklovýlety. Chalupa v Nízké Lhotě hledá nové majitele, kteří by jí vdechli nový život.

Zemědělská usedlost v Rodné u Mladé Vožice

PRODÁNO

 Nabízím k prodeji bývalou zemědělskou usedlost v Rodné u Mladé Vožice, okres Tábor. V obytné části se nachází velká kuchyně, ložnice a koupelna s WC. Na půdě lze vybudovat půdní vestavbu. Do domu je zavedená elektřina. Voda je z veřejného vodovodu nebo z vlastní studny. Kanalizace je řešena septikem. Topení v obytné části je na tuhá paliva - buďto kamna nebo kotel na tuhá paliva, který je umístěn v kuchyni. Na obytnou část navazuje hospodářská část - chlévy s klenutými stropy. Naproti přes prostorný zatravněný dvůr se nachází stodola s garáží. Na dvoře je vyhrazené místo pro zeleninovou zahrádku, skleník a výběh pro slepice. Ke stavení patří dvě velké zahrady a předzahrádka. Celková plocha pozemku je 4893m2. Dům lze využít k trvalému bydlení nebo k rekreaci. Díky stájím a velkým zahradám je zde možné chovat koně. Rodná se nachází 7km od Mladé Vožice. Obec je obklopená lesy a celkově působí jako horská vesnice. Na nemovitosti neváznou žádné dluhy ani práva třetích osob. Pokud chcete řešit koupi hypotékou, zajistím Vám ji.  

Garáž nedaleko centra Tábora

PRODÁNO

Nabízím k prodeji garáž nedaleko centra Tábora. Garáž má zastavěnou plochu 18m2. Výhodou je, že má suterén. Zde se nachází dílna a samostatný sklep. Do garáže je zavedená elektřina. Od centra Tábora je vzdálená cca 300m. Lze využít k parkování nebo ke komerčním účelům. 

Cena 410.000,-Kč

Vřesce u Ratibořských Hor, okres Tábor

PRODÁNO

Nabízím k prodeji starší rodinný dům ve Vřescích u Ratibořských Hor, okres Tábor. Dům je přízemní. Uvnitř se nachází obytná kuchyně, ložnice, pokoj, koupelna a spíž. Topení je řešené kamny v každé místnosti, voda je studniční, elektřina 220/380V. Na dům navazuje bývalá stáj se vstupem na půdu, dále je kůlna na dřevo. Dvůr uzavírá velká průjezdná stodola, kde je i sklep. Za stodolou se nachází velká zahrada. Před domem je zahrada s několika ovocnými stromy. Celková plocha pozemku 1894m2. Dům se nachází v původním stavu. Je vhodný k rekreaci nebo po úpravách k trvalému bydlení. Obec Vřesce je na hlavní trase mezi Táborem a Mladou Vožicí. Je zde velmi dobré autobusové spojení. Ratibořské Hory, kde se nachází škola, školka, obchody, lékaři, restaurace a sportoviště jsou vzdálené 2km. Na domě neváznou žádná zástavní práva, dluhy ani práva třetích osob. Pomohu Vám zajistit financování koupě nemovitosti. Prohlídky jsou možné i o víkendech.  

Rodinný dům Maršov u Malšic, okres Tábor

PRODÁNO

860.000,-Kč

Skvělá nabídka pro lidi, kteří se nebojí renovovat a rekonstruovat. Nabízím k prodeji rodinný dům v Maršově u Malšic, okres Tábor. Dům je ve stavu k rekonstrukci. Obytná část je po rekonstrukci vnějšího pláště - nová střecha, plastová okna a fasáda. Zde s trochou šikovnosti a umu si můžete vytvořit krásné bydlení. Tato část je vyklizená a připravená pro Vaše šikovné ruce a kreativitu. K domu náleží staré stavení se stájemi, kde je uloženo mnoho věcí, které můžete využít. Uzavřený dvůr tvoří stodola plná dřeva a chlévy. Do domu je zavedená voda, elektřina 220/380V. Na nemovitosti neváznou žádné zástavy ani práva třetích osob. Přijeďte se podívat, zda tento dům může být výzvou pro Vaši šikovnost a budoucí domov nebo chalupu.